Monday 17 Jun Mon 17 Jun
Tuesday 18 Jun Tue 18 Jun
Wednesday 19 Jun Wed 19 Jun
Thursday 20 Jun Thu 20 Jun
Friday 21 Jun Fri 21 Jun
Saturday 22 Jun Sat 22 Jun
Sunday 23 Jun Sun 23 Jun
 
Rato Treniruotė 09:00 - 10:00 Mantvydas Ruplys 
 
 
Kalanetika 10:00 - 11:00 Rasida Matuiziene 
 
 
 
Kūno dizainas 12:00 - 13:00 Mantvydas Ruplys 
 
 
Pilates 18:00 - 19:00 Justina Berger 
TRX 18:00 - 19:00 Audrone Pakalenkaite 
 
Rato Treniruotė 19:00 - 20:00  
 
Vandens aerobika 19:10 - 19:50 Justina Berger 
Fitus Mix 07:00 - 08:00 Mantvydas Ruplys 
Pilates 09:00 - 10:00 Justina Berger 
Strong by Zumba 09:00 - 10:00 Indre Vindašiuvienė 
 
Joga 10:00 - 11:30  
Vandens aerobika 10:10 - 10:50 Justina Berger 
 
 
TRX 12:00 - 13:00 Mantvydas Ruplys 
 
 
Combat Fitus Basic 18:00 - 19:00 Mantvydas Ruplys 
Pilates 18:00 - 19:00 Rasida Matuiziene 
 
Pump 19:00 - 20:00 Mantvydas Ruplys 
 
 
 
TRX 09:00 - 10:00 Giedrius Morkis 
 
 
Stretching 10:00 - 11:00 Rasida Matuiziene 
 
 
 
Bosu 12:00 - 13:00 Giedrius Morkis 
 
 
Pilates 18:00 - 19:00 Justina Berger 
TRX 18:00 - 19:00 Giedrius Morkis 
 
BodyPump 19:00 - 20:00 Mantvydas Ruplys 
 
Vandens aerobika 19:10 - 19:50 Justina Berger 
Fitus Mix 07:00 - 08:00 Mantvydas Ruplys 
Pilates 09:00 - 10:00 Justina Berger 
Zumba 09:00 - 10:00 Indre Vindašiuvienė 
 
Joga 10:00 - 11:30  
Vandens aerobika 10:10 - 10:50 Justina Berger 
 
 
TRX 12:00 - 13:00 Mantvydas Ruplys 
 
 
Combat Fitus Strong 18:00 - 19:00 Mantvydas Ruplys 
Roll 18:00 - 19:00 Rasida Matuiziene 
 
Rato Treniruotė 19:00 - 20:00 Mantvydas Ruplys 
Stretching 19:00 - 20:00 Rasida Matuiziene 
 
 
Ball 09:00 - 10:00 Mantvydas Ruplys 
 
 
Stretching 10:00 - 11:00 Rasida Matuiziene 
 
 
 
Strong by Zumba 12:00 - 13:00 Indre Vindašiuvienė 
TRX 17:00 - 18:00 Mantvydas Ruplys 
 
Joga 18:00 - 19:00  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strong by Zumba 10:00 - 11:00 Indre Vindašiuvienė 
 
Joga 11:00 - 12:00 Marius Dovydėnas 
Vandens aerobika 11:10 - 11:50 Indre Vindašiuvienė 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stretching 09:30 - 10:30 Justina Berger 
 
 
 
 
 
Pump 17:00 - 18:00 Viktorija Kovalskaja 
Joga 17:30 - 18:30  
 
 
Zumba 18:30 - 19:30 Indre Vindašiuvienė