Monday 20 Jan Mon 20 Jan
Tuesday 21 Jan Tue 21 Jan
Wednesday 22 Jan Wed 22 Jan
Thursday 23 Jan Thu 23 Jan
Friday 24 Jan Fri 24 Jan
Saturday 25 Jan Sat 25 Jan
Sunday 26 Jan Sun 26 Jan
 
Kūno dizainas 09:00 - 09:50 Ieva Morkiene 
 
Kalanetika 10:00 - 10:50 Ieva Morkiene 
 
 
 
Pump 12:00 - 12:50 Ieva Morkiene 
 
 
Kūno dizainas 18:00 - 18:50 Beata Štariova 
Pilates 18:00 - 18:50 Justina Berger 
 
 
Solo latino 19:00 - 19:50  
TRX 19:00 - 19:50 Beata Štariova 
Vandens aerobika 19:10 - 19:50 Justina Berger 
Stretching 07:00 - 07:50 Rasida Matuiziene 
Pilates 09:00 - 10:00 Justina Berger 
Strong 09:00 - 09:50 Indre Vindašiuvienė 
Joga 10:00 - 11:30 Marius Dovydėnas 
Vandens aerobika 10:10 - 10:50 Justina Berger 
 
 
TRX 12:00 - 12:50 Mantvydas Ruplys 
 
 
Kalanetika 18:00 - 18:50 Rasida Matuiziene 
Zumba 18:00 - 18:50 Indre Vindašiuvienė 
 
 
Joga 19:00 - 20:30 Irina Heyn 
Pump 19:00 - 19:50 Mantvydas Ruplys 
Aqua Zumba 19:10 - 19:50 Indre Vindašiuvienė 
 
TRX 09:00 - 10:00 Ieva Morkiene 
 
Stretching 10:00 - 10:50 Ieva Morkiene 
 
 
 
Ball 12:00 - 12:50 Ieva Morkiene 
 
 
Bosu 18:00 - 18:50 Beata Štariova 
Pilates 18:00 - 18:50 Justina Berger 
 
 
Stretching 19:00 - 19:50 Beata Štariova 
 
Vandens aerobika 19:10 - 19:50 Justina Berger 
Fitus Mix 07:00 - 07:50 Mantvydas Ruplys 
Pilates 09:00 - 09:50 Rasida Matuiziene 
Zumba 09:00 - 09:50 Indre Vindašiuvienė 
Joga 10:00 - 11:30 Marius Dovydėnas 
Vandens aerobika 10:10 - 10:50 Justina Berger 
 
 
TRX 12:00 - 12:50 Mantvydas Ruplys 
 
 
Combat Fitus Strong 18:00 - 18:50 Mantvydas Ruplys 
Stretching 18:00 - 19:00 Rasida Matuiziene 
 
 
Kalanetika 19:00 - 19:50 Rasida Matuiziene 
Rato Treniruotė 19:00 - 19:50 Mantvydas Ruplys 
 
 
Bosu 09:00 - 09:50 Mantvydas Ruplys 
 
Balance Stretching 10:00 - 10:50 Indre Vindašiuvienė 
 
 
 
Strong by Zumba 12:00 - 12:50 Indre Vindašiuvienė 
 
TRX 17:00 - 17:50 Mantvydas Ruplys 
 
 
Joga 18:15 - 19:45 Irina Heyn 
 
 
 
 
 
 
 
Kūno dizainas 10:00 - 11:00 Beata Štariova 
 
Joga 11:00 - 12:30 Marius Dovydėnas 
Vandens aerobika 11:10 - 11:50 Beata Štariova 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Portebras 11:00 - 11:50 Rasida Matuiziene 
 
 
Joga 16:30 - 18:00 Irina Heyn 
Pump 17:00 - 17:50 Viktorija Kovalskaja 
 
 
 
Zumba 18:30 - 19:20 Indre Vindašiuvienė